Що корисніше цикорій або зелений чай?

На прилавках магазинів можна знайти великий вибір цикорію. Довго час цей продукт був практично недоступний для нас, і як тільки його стали пропонувати виробники, люди стали замінювати їм каву і навіть чай. Насправді цикорій був відомий давно, і наші предки вживали його, але минув час і цілющий напій забувся, а точніше йому знайшли більш смачну заміну.

Цикорій дуже схожий за смаком на каву, тільки не містить такий високий відсоток кофеїну. Саме це і стало причиною для більшості людей, замінити звичне кави цим напоєм. Кофеїн збудливо діє на нервову систему і може стати причиною серцевих захворювань. Деякий людям взагалі не можна вживати кофеїн - наприклад, при гіпертонії. Пара чашок кави може стати причиною серцевого нападу, і гіпертоніки вважають за краще задовольнятися заміною кави - цукром.

Як би це ні було сумно при гіпертонії небажано вживати і чай. Адже в зеленому чаї міститься набагато більше кофеїну, ніж в каві. Однак цілющі чайні листи містять і інші корисні компоненти, які нейтралізують дію кофеїну. Проте, якщо вживати зелений чай у великій кількості - може піднятися тиск аналогічно, як після кави.

Саме тому для людей з серцевими захворюваннями, підвищеним тиском найкраще вживати цикорій. Напій на основі цикорію має досить приємний смак схожий на каву, але трохи солодкуватий. Цикорій найкраще пити без цукру. До складу цикорію входить дуже велика кількість корисних елементів, вітамінів і мінералів, які також є і в кави.

Цикорій робить позитивний вплив на організм і очищає його від шкідливих речовин. Він містить велику кількість білків, ефірних масел, органічних кислот, дубильних і смолистих речовин. До складу цикорію входить залізо, натрій і калій, що дуже корисно для серцевої системи і крові. Серед вітамін можна виділити В, А і С.

Не дивлячись на всі корисні властивості цикорію, чай не менше цілющий напій. У його складі так само багато вітамін, мінералів і антиоксидантів. Чай чудово тонізує і очищає організм від шкідливих речовин. Цей напій має дуже довгу історію, і з кожним роком все більша кількість людей віддає йому перевагу.

Дуже багато людей не знають, що корисніше цикорій або зелений чай. Насправді два напою роблять позитивний вплив на організм. Чай має не менш багатий вітамінний і мінеральний склад, ніж цикорій, але в його склад входить більша кількість кофеїну. Однак для людей з низьким тиском цей напій дозволяє відчувати себе значно краще.

Администратор, January 14th, 2019,